Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Kara’dan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

Başkan Kara, Türkiye’de, en zor koşullarda bile, deneyim ve birikimleriyle, alanındaki gelişmeleri yakından izleyerek kullanan, mesleğinde yetkinliğini kanıtlamış doktorların ve sağlık çalışanlarının övünmekte, özverili çalışmaları ve sevgi dolu yaklaşımlarıyla geleceğe güvenle baktıklarını belirterek, “Güçlü bir geleceğe ancak sağlıklı bir toplumla ulaşılabilir. Son yıllarda sağlık alanında ülkemizde çok önemli gelişmeler yaşanmakta ve izlenen isabetli politikalar sayesinde sağlık kalitesi hızla yükselmektedir. Sağlık kuruluşlarımızın fiziki imkanlarında meydana gelen gelişmeler bu alana verilen önemin açık bir göstergesidir. Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergesinin bir kolu da sağlık hizmetlerinde ulaşılan noktadır. Hiç birimizin vazgeçemeyeceği sağlıklı bir hayatta en etkin rolü oynayan doktorlarımız ve sağlık sektörü çalışanları karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek bu saygın ve onurlu mesleklerini büyük bir özveriyle yürütmektedirler.

İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren doktorlarımız ile diğer sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını saygıyla kutlarım” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan 9 aylığına TYP kapsamında işçi adayları kura çekimine yoğun ilgi gösterildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir