Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Belediyenin Kadın Birimleri Moral Depoladı

Çankırı Belediyesi, kadın çalışmaları kapsamında 9 ayrı noktada hizmet verdiği kadın birimlerinin kurslarına katılan üye ve kursiyerler için gezi düzenledi. Ilgaz Yıldıztepe gezisinde güzel bir gün geçiren kursiyerler bol bol moral depoladı.

Belediye bünyesindeki kadın birimlerindeki çalışmalara katılan üye ve kursiyerler için motivasyon gezisi düzenlendi. Ilgaz Yıldıztepe’deki gezi organizasyonuna katılan kadınlar, kurs arkadaşları ile keyifli bir gün geçirdi.

Gezi organizasyonunun ilkine Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinden 200 üye ve kursiyer katıldı. Kadınlar, Ilgaz Yıldıztepe’de kayak yapmanın, kızakla kaymanın, teleferik ile etrafı seyretmenin tadına vardı.

Eğlenceli bir gün geçirdiklerini ifaden eden kursiyerler, kendileri için düzenlenen organizasyondan ve sağlanan imkanlardan dolayı Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinin ardından Ilgaz gezisine; Esentepe Kültür Merkezi, Abdülhalik Renda Mahallesi Hanımlar Lokali, Gülbahar Hatun Hanımlar Lokali, Kırkevler Hanımlar Lokali, Buğday Pazarı Hanımlar Lokali, Aksu Hanımlar Lokali, Hanımlar Lokalinin iki şubesindeki üye ve kursiyerler ile Kadın İstihdam Merkezinde üretime katkı sağlayan kadınlar katılacak.

Belediye yetkililerince kültür gezileri ile moral ve motivasyonu artıracak etkinliklerin dönemsel olarak devam edeceği ifade edildi. – ÇANKIRI

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri