Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Aslan Kilis’te

Dr. Ersan Aslan ve beraberindeki heyet Kilis Valisi İsmail Çataklı’yı makamında ziyaret etti.

Dr. Ersan Aslan beraberinde KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Soner Erkek, KOSGEB Uzman Yardımcısı Kadir Dikili ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarlığı Özel Kalem Müdürü Ali Rıza Baycan ile birlikte Vali İsmail Çataklı’yı ziyaret etti. Daha sonra Vali İsmail Çataklı başkanlığında basına kapalı olarak KOSGEB toplantısına geçildi. Toplantıda Hükumet tarafından geçen yıl roketli saldırı sonucu mağdur olan esnaflara 40 TL faizsiz kredi verilmesi kararından sonra yaşanan sıkıntıların çözümü konularının gündemde olduğu öğrenildi.

Toplantıya Müsteşar Prof. Dr. Ersan Aslan beraberinde heyet Vali İsmail Çataklı, Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, AK Parti Kilis milletvekilleri Reşit Polat, Mustafa Hilmi Dülger, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, Kilis Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ömer Sevengül ile Kilis’teki resmi ve özel bankaların temsilcileri katıldı.

Bir önceki yazımız olan Kilis Belediyesi yaşlıları yalnız bırakmadı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir