Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu gençlerle bir araya geldi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Ayşecik Aile Çay bahçesinde gençlerle bir araya geldi. Bakan Müezzinoğlu, 18 yaş ile ilgili CHP’nin vatandaşların kafasını karıştırdığını ifade ederek, “65 yaş üzerinde 4 milyon seçmenimiz var. 4 milyonun karşılığında Türkiye Büyük Millet Meclisinde kaç milletvekili var, 57. Şimdi 4 milyonun karşılığında 57 tane milletvekili var, diğer tarafta 8 milyon oy kullanıyor, sıfır milletvekili var. Peki bu 57’nin 17 tanesi bu gençlerden olsa Türkiye Büyük Millet Meclisi tecrübesinden bir şey mi kaybedecek. Tam aksine gençlerin potansiyelinden, enerjisinden istifade ederiz. Bu 17 tane içinden farklı farklı başarılı gençler çıkacak. Türkiye kazanacak, ülke kazanacak. Biz bunu istiyoruz. 8 milyon gencin hak ve hukukunu cebine verelim, ister kullansın ister kullanmasın ama kullananlar da yarınlarda bu ülkenin sorumluluğunu üslensin” diye konuştu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu gençlerin sorularını cevaplandırdıktan sonra gençlerden “evet” sözü aldı. AK Parti Kilis Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Nedim Bellitürk’ün doğum günü nedeniyle pasta kesilen program sonrası AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak tarafından Bakan Mehmet Müezzinoğlu’na Kilis yorganı hediye edildi.

Gençlerle buluşma etkinliğine Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara ve AK Parti Kilis milletvekilleri Reşit Polat ile Mustafa Hilmi Dülger de katıldı

Bir önceki yazımız olan Çınar Köyünde tapu sevinci başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri