Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kaymakam Avcı din görevlileri ile bir araya geldi

Kaymakam Avcı İlçe Müftüsü Şıhmehmet Kar ile birlikte ilçe ve köy köylerde görev yapan din görevlileri ile Sosyal Yaşam Merkezinde bir araya geldi.

Kaymakam Avcı, yaptığı konuşmada, ilçe, köy ve mahalle camilerinde dini hizmetlerin en güzel şekilde yerine getirilmesi için, gayret gösteren topluma rehberlik ve önderlik eden, ilmi, irfanı ve yaşantılarıyla örnek teşkil eden din görevlilerinin dini hizmetleri yürütmelerinde çok önemli bir rol oynadıklarını ifade etti.

Kaymakam Avcı konuşmasının devamında, “Köy ve mahallelerdeki camilerde sadece cemaatimize değil gençlerimize, çocuklarımıza yönelik okuma programlarının, istenildiğinde ulaşılabilecek kütüphanelerin sayısının artması gerekiyor. Yapılacak dini etkinliklerde daha coşkulu daha etkin projelerin gönüllü ve etkin bir şekilde gerçekleşmesi gerekiyor. Her zaman, her konuda sizinle bir araya gelebileceğim. İmkanlar çerçevesinde kaymakamlıkça destek olacağım” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Boybeyi, çocukları madde kullanımına karşı uyardı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri