Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kilis Belediyesi “Evet” çalışmalarına devam ediyor

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Belediye bünyesinde bulunan meslek edindirme kurslarında görev yapan ve gönüllü bayanlarla birlikte referandumda evet oyu istemek için esnafı gezdi mahalleli ile sohbet etti

Başkan Kara eşi Gülsen Kara, Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger Belediye bünyesinde bulunan meslek edindirme kurslarında görev yapan ve gönüllü bayanlarla birlikte, 16 Nisan Referandum çalışmalarını sürdürdü. Alan taramaları için eski Beşevler bölgesinde kapı kapı dolaşan kara ve Dülger, devlet yolunda evet çalışmaları için esnafları ziyaret etti. Referandum çalışmaları hakkında açıklama yapan Başkan Kara, Ben Kilis’te büyük bir oranda Evet çıkacağına ve Ankara’ya göğsümüzü gere gere gideceğimize inanıyorum. Bu doğrultuda elimden ve elimizden geleni yapmalıyız. Güçlü Devlet için, Güçlü Millet için en önemlisi de gelecek nesillerimiz için Evet diyoruz. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan, yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum dedi.

Bir önceki yazımız olan Yaşlılara çorba dağıtıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir