Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kilis Belediyesi ile “Sıcak Yemekler Gülen Yüzler”

Kilis Belediyesi konaklarında görevli bayanlar, hayatın tüm yükünü çekmiş olan tarihi çınarların kapılarını çalarak, yemek götürülüyor. Yapılan hizmetten çok evlerine misafir olan belediye çalışanlarını gören yaşlılar da birer evlat misali sarılarak, hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Yaşlılar, hem verilen hizmet hem de çalınan kapılar nedeniyle Başkan Kara’ya ve görevlilere dua ediyor.
Kilis Belediye Başkanı Kara ise, düzenli yemek ikramı ve daha nice sosyal faaliyetleri ve projelerinin insanlara umut ve farklı belediyelere de örnek olduğunu belirterek, Büyüklerimiz için ‘sıcak yemekler gülen yüzler” sloganıyla yola çıktık. Bütün konaklarımız alan taramaları yaparak yemek yapamayan yaşlılarımızı buldu. Onlara yemeklerimizi ikram ediyorlar. Hemde onlara evlat ve kardeş sevgisi yeniden yaşatıyorlar. Bu çalışmalarımız gücümüz yettiği yere kadar devam edecektir dedi.

Bir önceki yazımız olan 2 bin 375 paket kaçak sigara ele geçirildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri