Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Müsteşar Aslan organize sanayi bölgelerini inceledi

Dr. Ersin Aslan ve beraberindeki heyetle Polateli-Şahinbey Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu.

Kilis’in Polateli ilçesi ile Gaziantep’in Şahinbey ilçesi arasında kurulma aşaması süren Polateli-Şahinbey Organize Sanayi Bölgesinde yürütülen faaliyetleri gelinen son aşamaları yerinde inceleyen Dr. Ersin Aslan ve beraberindeki heyet yetkililerden bilgi aldı. Aslan, Polateli-Şahinbey OSB’de en kısa zamanda bacanın tütmesi için çalıştıklarını ifade ederek, “Polateli-Şahinbey Organize Sanayi Bölgesi Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgesi olacak. Burada yükselecek fabrikaların faaliyete geçmesiyle birlikte işsiz kardeşlerimizin iş imkanlarının sağlanması ve Kilis’in hem ülke ekonomisine hem de bölge ekonomisine katkısının bir an önce başlatılmasıdır” dedi.

Müsteşar Prof. Dr. Ersin Aslan’a ziyaretleri sırasında AK Parti Kilis Milletvekilleri Reşit Polat, Mustafa Hilmi Dülger, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erdal Öndeş ile ilgili bürokratlar da eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan Kilis Belediyesi “Evet” çalışmalarına devam ediyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri