Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Rektör Karacoşkun’a ziyaretler devam ediyor

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’a 7 Aralık Üniversitesi Mezunları Derneği Başkanı Ahmet Kın, Öğretmen İlhami Türker, Kilis Organik Zeytin Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Polat, Yönetim Kurulu Üyesi Şemsettin Celebi ve Kocabeyli Köyü Muhtarı Mehmet Çelebi, İşadamları Mehmet Özkar, Nadir Keşkek ve Erdem Diyarbakırlı, Anadolu Gençlik Derneği İmam Hatipler Komisyon Başkanı Yavuz Selim Dumangöz Anadolu Gençlik Derneği Kilis Şube Başkanı Serkan Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, YOYAV Kilis Şube Başkanı Mehmet Evran ile yönetim kurulu üyeleri, Mennan Korkmaz, Ahmet Laz, Mustafa Açıkel ve Fahri Kepekçi, Kilis İmam Hatip Lisesi’nden sınıf arkadaşı Mehmet Çürükoğlu, Ögretmen Kenan Korkmaz, Mühendis Yusuf Türkoğlu ile eşi Dr. Sultan Türkoğlu ile İsmail Türkoğlu, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Bir önceki yazımız olan Gelir getirici tür kapsamında 7 bin badem dikildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir