Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı’nın Kilis ‘te temaslarda bulundu

SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı ve beraberindeki heyet Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Kilis Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği ev sahipliğinde, Belediye Başkanı Hasan Kara, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası, Küçük Sanayi Sitesi ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleriyle toplantı yaptı. SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı, ilgililerle bir araya geldiklerini ve esnafı dinlediklerini, masaya yatırdıkları sorunları yakından takip ettiklerini söyledi. Bağlı, Kilisli esnafının özellikle prim ödemeden kaynaklanan sıkıntıları bulunduğunu ifade ederek, “ Şu ana kadar gerekli ertelemeler yapıldı. 31 Ağustos tarihine kadar zaten esnafımızın herhangi bir prim ödeme yükümlülüğü yok. Ağustos ayı sonuna kadar Kilisli esnafın eğer ekonomik durumda çok iyi bir düzelme olmaz ise Kilis esnafını tekrar rahatlatmak için erteleme tekrar gündeme gelebilecektir dedi. Belediye Başkanı Hasan Kara ise Kilis’te, ,geçen yıllarda düzenlenen roketli saldırılar sonucu esnafın yaşamış olduu tüm sıkıntıları Başbakan Binali Yıldırım ile ilgili bakanlıklara ilettiklerini vurgu yaparak, Yaşanan sıkıntıların 31 Ağustos ayına kadar düzelmemesi halinde tekrar bir erteleme alınabilir” dedi.

SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı ve Kilis Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Ömer Sevengül, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Mehmet Erdal Öndeş, Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Nur Korkmaz, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Eryılmaz ile bir araya geldiler. Bağlı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Gökhan Şahin, şehit aileleri ve esnaflar ile de bir araya geldi.

Bir önceki yazımız olan Kilis’te, Kanser Haftası Kapsamında etkinliği başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri