Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Üniversite öğrencisinden El Bab’taki askerler için mektup kampanyası

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde İktisadi İdari Birimler Fakültesi, İşletme bölümünde okuyan Hakan Keskinkılıç adlı öğrenci sosyal medyada El Bab’ta görev yapan askerler için mektup kampanyası başlattı.
Öğrenci Hakan Keskinkılıç isimli öğrenci sosyal medya üzerinden mektup yazarak sizlerde askerlerimize moral motivasyon verebilirsiniz konulu kampanya başladı. Kampanyanın editörlüğünü yapan Keskinkılıç, herkesi kampanyaya destek vermesi konusunda çağrıda bulundu.
Amacının askerlere çağrıda bulunan Keskinkılıç, Benim için, bizim için, dinimiz için, vatan için, bayrak için birileri can verip can alırken ben rahat rahat okuluma gidip ailemin yüzünü görebildiğim için çok şanslıydım. Ama ya görmeyenler, evden çıkarken bir daha dönme ihtimalinin çok zor olduğunu bile bile o kapıdan çıkıp gitmek ne kadar zordur değil mi? Bende bir sosyal sorumluluk projesi yapmak istedim bana bu kampanyada yardımlarını esirgemeyen Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara’ya çok teşekkür ederim. Benim amacım tüm Türkiye’de bu kampanyanın ses getirmesi ve herkesin askerlerimizin yanında olduğunu göstermesidir. Bu kampanyada güzel sonuçlar aldım ve halen mesaj alıyorum, ’mektup göndermek istiyoruz lütfen adres verin’ diye. Mektuplar halen gelmeye devam ediyor. Bende var gücümle Rabbimin yardımıyla ve Kilis Belediyesinin destekleri ile Mehmetçiklere mektupları ulaştırmak için gerekirse uyumayacağım ve o mektupları toplayıp askerliğimize teslim edeceğim” dedi.
Kampanyaya destek veren Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara ise Biz Kilis Belediyesi olarak Vatanımız, Bayrağımız, Askerimiz için kim ne isterse destek olmaya hazırız. Yapılan bu tür güzel çalışmalarda bizimde payımızın olması gerçekten gurur verici bir durum diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kilis Belediyesi Askerler için Fetih ve Yasin suresi okuttu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir