Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Üniversiteden Elbeyli Ortaokulu’na bilgisayar desteği

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Dekanlığınca Elbeyli Ortaokulu’na 20 adet bilgisayar hediye edildi.
Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yakup Doğan’ın öncülüğünde, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Muharrem Şahiner ve beraberlerindeki üniversite personeliyle Elbeyli Ortaokulu ziyaret edildi. Burada Elbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Ertürk ve Elbeyli Ortaokul Müdürü Mehmet Ali Zembilcioğlu tarafından karşılanan üniversite yetkilileri, ortaokul öğrencilerinin kullanımına hazır 20 adet bilgisayarı okul yönetimine hediye etti. Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yakup Doğan, üniversite olarak sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında bu tür ziyaretlere devam edeceklerini belirtti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertürk ve Okul Müdürü Zembilcioğlu ise ortaokul öğrencileri adına Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

Bir önceki yazımız olan El Bab’da yaralanan askerler ile şehit Türkiye’ye getirildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri