Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vali Çataklı kurumları gezdi

Kilis Valisi İsmail Çataklı, bazı kurumları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Programına ilk olarak Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başlayan Vali Çataklı, İl Müdürü Nurettin Aksal’dan TYÇP kapsamında yürütülen istihdam çalışmaları hakkında bilgi aldı. Buradan, KOSGEB İl Müdürlüğü’ne geçen Vali Çataklı, öncelikle göreve yeni atanan Murat Küçükoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, Küçükoğlu’dan hükumet tarafından esnafa verilen destek kredisi ile ilgili başvurular ve bu konuda son durumla ilgili bilgiler aldı. Ziyaretinin son durağında İl Sağlık Müdürlüğü’ne geçen Vali Çataklı, İl Sağlık Müdürü Turgay Happani ve diğer sağlık personeli tarafından karşılandı.
İl Sağlık Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında Happani’den bilgi alan Vali Çataklı, yaşanan süreç içerisinde sağlık teşkilatın üstlendiği görevin önemine vurgu yaparak bölgede yaşanan gelişmeler nedeniyle büyük bir özveri ile çalışan sağlık personele teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hazırlıkları başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir