Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yıldız Erkeklerde Dart Şampiyonu Zeytçioğlu Ortaokulu oldu

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı Yıldız erkekler Dart İl Birinciliği Hacı Mehmet ve Nimet Erman Zeytçioğlu İlkokulu Spor Salonunda oynanan maçların ardından sona erdi.
Müsabakalar sonucunda Yıldız erkeklerde birinciliği Hacı Mehmet ve Nimet Erman Zeytçioğlu Ortaokulu, İkinciliği Musabeyli YİBO,Üçüncülüğü Mehmet Temel Ortaokulu,Dördüncülüğü ise Mercidabık ortaokulu aldı. Dereceye giren takımlara ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı,Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve Beden eğitimi öğretmenleri takdim etti.
ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı, 2016-2017 öğretim yılı okul spor faaliyetleri Yıldız erkekler Dart’da Kilis’i temsil edecek olan Hacı Mehmet ve Erman Zeytçioğlu Ortaokulunu tebrik eder, il dışındaki maçlarda başarılar dilediğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Suriye’de çatışmalarda yaralanan 8 ÖSO askeri Kilis’e getirildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir