Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yıldızlarda Hentbolun şampiyonları belli oldu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2016-2017 öğretim yılı okul spor faaliyetleri yıldız erkekler, yıldız kızlar Hentbol il birinciliği final maçları oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı yıldız erkekler ve yıldız kızlar Hentbol İl Birinciliği 7 Aralık Üniversitesi Spor Salonunda oynanan maçların ardından sona erdi. Müsabakalar sonucunda erkeklerde birinci Elbeyli Ortaokulu, ikinci Atatürk Ortaokulu, üçüncü Süleyman Demirel Ortaokulu,dördüncü ise Mehmet Temel Ortaokulu oldu. Kızlarda ise birinciliği Mehmet Temel Ortaokulu,ikinci Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu oldu.

Dereceye giren takımlara ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ayhan Çivit ile Beden Eğitimi Öğretmenleri takdim etti..

Bir önceki yazımız olan Öğrencilere Hokkabaz ile Palyaço konulu tiyatro gösterileri düzenlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir